TabuTV
Regisztrálok
Regisztráció Bejelentkezés
Elfelejtett jelszó?

Vásáry André rövidnadrágban énekli a karácsonyi dalokat!
Brasch Bence és SP tényleg csak barátok!
Vásáry André igazából olasz!
Vásáry André elhagyta a ruháit
Vásáry André külső alapján ismerkedik!
Vásáry André nem ér rá énekelni
Visszaéltek Vásáry André nevével!
Kapcsolódó - video
Értékelés (4.4 / 10 ):
Értékelj te is:
Kedvencnek Jelöl


Vásáry André járna egy rajongójával!
2010. március 11., csütörtök 17:00


Vásáry André járna egy rajongójával! A Csillag Születik énekesének minden korosztályból akadnak rajongói, akik nem minden esetben a leg visszafogottabb módszereket használják arra, hogy közelebb kerüljenek hozzá. Bár Vásáry Andrét még egyetlen rajongója sem követte hazáig, de elektronikus levelek hadával bombázzák őt. Az énekes egyébként hízelgésnek veszi, ha az Őt kedvelőket nem csak a hangja, hanem a kinézete is megfogja, sőt még azt is elképzelhetőnek tartja, hogy egy rajongójával komolyabb kapcsolatba is bonyolódjon.


Vásáry Andrét imádják az emberek. "Sokáig azt hittem, hogy húsz éven felüli nőkből állnak a rajongóim, de rájöttem, hogy nagyon sok a 13-15 éves lány és fiú is. Nemrég voltam egy bevásárlóközpontban, ahol családos apukák jöttek oda, és gratuláltak. Megfigyeltem, hogy az idősebb korosztályból is vannak emberek, úgyhogy elég sokrétű!" - meséli a tabutv.hu riporterének a Csillag Születik sztárja.

"Kellemetlenebb tapasztalatom még nem volt rajongók terén, minden megállt az e-mailek terén. Kaptam persze ajánlatokat, de szerintem ez természetes. Az hízelgő, ha valakit nem csak a hangom fog meg, hanem az is, hogy kinézek" - osztotta meg a tabutv.hu-ra klikkelőkkel Vásáry André.

Az énekes egyébként jelenleg facér, és nagy erőkkel keresi az igazit. Lehet, hogy pont a rajongók közt? "Elképzelhetőnek tartom, de ez nagyon sok mindentől függ!" - tette hozzá a Tabu Tv internetes riportjában Vásáry.






Kapcsolódó - hírek a témakörben






Impresszum Kapcsolat Médiaajánlat Adatvédelmi nyilatkozat Tabu TV Arca Pályázat szabályzata