Értékelés (3.5 / 8 ):
     |
Értékelj te is:
|
Kedvencnek Jelöl |
Sas József visszatért a Mikroszkópba! 2010. november 06., szombat 13:02
A Tabu Tv stábja a Sas József által elhagyott Mikroszkóp Színpad utódjában, a Kabaré24-ben forgatott a jogi afférok miatt távozott ex-igazgatóval.
Sas József már több mint egy éve távozott a Mikroszkóp Színpad igazgatói posztjából, de úgy tűnik, hogy nem tud elszakadni a Nagymező utcai épülettől és a nevettetéstől, ugyanis az internetes sztártévé riportere múlt héten ismét a nevettetés eme szentélyében talált rá.
"El sem mentem! Ez annyira így van, hogy el is éneklem azt, hogy oda jöttem vissza, ahonnan el sem mentem..." - meséli a tabutv.hu riporterének a nevettető, aki éppen egy darabot rendez a Kabaré24 színpadára.
Novemberben mutatják be a TárSASjáték című politikai kabarét, melynek ki más lenne a középpontjában, mint a Mikroszkóp egykori igazgatója, Sas József. Verebes szerint a közönség amúgy is szereti a volt direktor műsorait, ezért személyesen kérte fel elődjét a munkára.
"Jó, hogy ez a Tabu Tv, mert ha látta az előadás első részét, akkor tudhatja, hogy ebben aztán tabu nincs... Ez itt egy olyan valódi kabaré, amit szerzők írnak, színházban játsszák jelmezben-díszletben, rendező van, és tulajdonképp az emberi butaságról szól!" - mondta el a Tabu Tv internetes videójában Sas József.
Kapcsolódó - hírek a témakörben
|
|
|