Facebook
TabuTV
Regisztrálok
Regisztráció Bejelentkezés
Elfelejtett jelszó?

VV Anett: Idő előtt ne mutasd meg a melled!
Sári Évi féltékeny típus
Kapcsolódó - video
Értékelés (3.83 / 6 ):
Értékelj te is:
Kedvencnek Jelöl


Sári Évi bevallotta: vámpír!
2010. január 07., csütörtök 08:46


Sári Évi bevallotta: vámpír! Sári Éviről sokan tudják, hogy jól énekel, ám fájlalja, hogy sokan nincsenek azzal tisztában, hogy Ő vámpír. Az ex-zenetévés július óta a már két éve a nagysikerű Vámpírok Bálja című musical színészi stábját gazdagítja, ezért a Tabu Tv riportere bemerészkedett a vámpírok lakosztályába és kiderítette, hogy mit gondol Évi ezekről a különös lényekről, és mit gondolnak a vámpírok róla.

A tabutv.hu riportere bebocsátást nyert a Soho Butik Hotelben a vámpírok lakosztályába, ahová Sári Évi kalauzolta el az internetes portálra kattintókat. A lakosztályokban, nevükhöz hűen, hátborzongató vámpírok húzódtak meg. A riporternek Krolock gróf (Egyházi Géza) és vámpírvilági fia, Herbert gróf (Pirgel Dávid) láttán inába szállt a bátorsága. Nem csoda, hiszen a vámpírkosztümbe öltözött színészek a fogukat meresztgették felé. Nem volt ez másképp Évivel sem, mikor először csatlakozott hozzájuk: „Ez év tavaszán csatlakoztam a vámpírokhoz. Amikor az első kosztümös főpróba volt én is tényleg megijedtem. Mentem a színházban a folyosón, és jöttek velem szembe a vámpírok. Nagyon-nagyon ijesztő volt. Sőt, még magamat is fura volt látni vámpír sminkben” - meséli a tabutv.hu riporterének Sári Évi, aki a vérszívás előtt a Viva Tv-n vezetett műsort.

Évi saját bevallása szerint nem hisz a vámpírokban. Erre Egyházi Géza sokatmondó arccal reagált: „Én pedig még ma be fogom bizonyítani, hogy léteznek.” A Tabu Tv riporterének kérdésére, miszerint Krolock gróf és Herbert gróf jó vámpírok-e, Évi meglehetősen ellentmondásosan válaszolt: „Itt mindenki jó vámpír”. Majd huncutul hozzátette: „Csak szeretnek vért szívni.” Mindenesetre Pirgel Dávid kedves vámpírnak tűnt, mikor arról nyilatkozott, hogy mennyire szeret Évivel vámpírosdit játszani: „Mindig is tisztában voltam Évi hangi képességeivel; színészi képességeivel nem, de hamar meggyőzött. A Nightmare rémálomképben nagyon egymásra vagyunk utalva Magdával (Sári Évi), és hálás vagyok, hogy egy ilyen erős Magdát kaptam.” Majd hozzáfűzte: „Ráadásul nagyon jól is táncol.” Sári Évi a Pesti Magyar Színházban változik néha vámpírrá. Ezen alkalmakkor nem árt ha van nálunk egy fej fokhagyma.






Kapcsolódó - hírek a témakörben


Korán Nóra
Sári Évi bevallotta: vámpír!
imádooom:) a Vámpírok Bálját pedig mégjobban:D
szeretném megismerni cool írok neki hozzászólok
Kovács Liliána Zsuzsanna
manapság már mindenki az, ez az új divat?
Korán Nóra
hát aki ebben a musicalben játszik, az valóban "vámpír" :)
Réthy Regina
A Vámpírok báljában Egyházi Géza a legjobb :)
Korán Nóra
ebben teljesen egyetértek:)
   




Impresszum Kapcsolat Médiaajánlat Adatvédelmi nyilatkozat Tabu TV Arca Pályázat szabályzata