Értékelés (4.91 / 11 ):
     |
Értékelj te is:
|
Kedvencnek Jelöl |
Nádai Anikó paranoiás lett 2011. július 24., vasárnap 13:05
A minap betörtek és elvitték VV Anikó táskáját lakásából. A Tabu Tv stábjának elárulta, hogy az utóbbi időben sokkal jobban figyel a dolgaira.
"Tök jól vagyok azt leszámítva, hogy most raboltak ki. Utólag megtudtam, hogy ez nem rablás, hanem besurranó tolvaj volt, aki bejött hozzám. Otthon aludtam és elvitte mindenemet, gyakorlatilag a táskámat, amibe benne volt az egész életem. Most már akkor is zárom az ajtót, ha otthon vagyok. Nagyon nagy a szám, de így remegek, ha felmegy az adrenalin szintem." – mesélte a tabutv.hu riporterének Anikó, akin eluralkodott a paranoia.
"Éjjel-nappal zárom az ajtót, mert én úgy voltam vele, hogy amíg ez velem nem történik, meg addig nem érdekel. Eljutottam odáig, hogy az ajtóban a GPS tartóját is leszedem és még meg is törlöm az üveget, hogy ne látszódjon. Most már nagyon elővigyázatos vagyok. Barátnőm teljesen kiakadt, megpróbált utána szaladni, de sajnos elmenekült." – számolt be a Tabu Tv riporterének a VV4 rosszkislánya
"Az a szerencsénk, hogy ez a tolvaj megijedt nagyon. Szerencsém volt, mert éppen aludtam, ha ébren vagyok, kitudja, mi történik. Legalább tanultam az esetből és ezután kétszer is meggondolom mit, hova, miért teszek." – meséli a videóban Anikó.
Kapcsolódó - hírek a témakörben
|
|
|