Facebook
TabuTV
Regisztrálok
Regisztráció Bejelentkezés
Elfelejtett jelszó?
Celebkarácsony - Ajándékot vettél már?!
Müller Attila papagájt szeretne karácsonyra
Müller Attila, a nyughatatlan
Müller Attila örök szerelme a repülés
Gigi mix pasit választana Müller Attila helyett
Müller Attila: A divat világa forrongó dolog
Müller Attila és Gigi pikáns kalandjából semmi sem igaz
Kapcsolódó - video
Értékelés (4.07 / 14 ):
Értékelj te is:
Kedvencnek Jelöl


Müller Attila elviselhetetlen!
2010. március 07., vasárnap 05:00


Müller Attila elviselhetetlen! A Cool Tv extrém sportokat űző műsorvezetője, Müller Attila családja már megszokta a fiú fura hobbijait. Attila elmondása szerint szülei nem tudták elviselni a szabadidős tevékenységeit, viszont mára már úgy vélekednek, hogy majd megint elesik, de úgyis megint túléli. Testvéreivel pedig már kiskorukban is egymás cinkostársai voltak. De mik is voltak ezek?

Müller Attila mindenki számára szimpatikus lehet, nem csak televíziós munkásságát tekintve, hanem élete minden percét megéli. De hogy a családja rossz szemmel néz-e rá emiatt kiderül a Tabu Tv videójából. Testvéreivel viszont mindig is harcoltak, még ha csak játékból is. "Igyekszem jó testvér lenni, meg igyekszem segíteni mindenhol, de jóban vagyunk, érdekes. Persze az ember fiatalon balhézgat, azért nekünk is volt, hogy kergettük egymást bátyámmal, mert ő élvezte azt, hogy már akkor is pukkancs voltam, tehát nagyon hamar fel lehetett idegesíteni. És ez neki nagyon tetszett, hogy amikor azt mondta, hogy az Ati volt, én meg, hogy nem is én voltam, és már mentem oda kis görcsként. Aztán ebből persze kinő az ember, ő persze röhögött, tehát ez így eleinte volt." emlékezett vissza bátyjával való civakodásaira a műsorvezető a tabutv.hu sztárvideójában.

"Volt egy olyan konkrét sztori, amikor elmentünk tesómmal egy szilveszteri partira és hát egymástól függetlenül, de mind a ketten ugye fiatalok voltunk ahhoz, hogy tudjuk azt a határt, mennyit kéne inni, vagy mennyit szabadna aztán picit túlzásba vittük. Én leestem egy kerítésről, felszakadt a fél agyam, ő meg leesett egy lépcsőről, telibe vert valami oszlopot és feldagadt a feje." - emlékezett vissza a Tabu Tv sztárvideójában a hiperaktív Attila.

"A vicces az az volt, mikor reggel összetalálkoztunk, mert egymással szemben nyílt ki a szobánk egy folyosóra. Egymásra néztünk és elkezdtünk röhögni, hogy milyen szarul nézünk ki. És gondolkoztunk, hogy mit adjunk be otthon, ez mégiscsak ciki basszus nem mondhatjuk azt, hogy hülyék voltunk, aztán elestünk. Nagyon jó cinkostársam is a bátyám egyben, meg hát egyfajta példaképem, mert nagyon sokat tanultam azért tőle. - osztotta meg a tabutv.hu riporterével vicces anekdotáját a műsorvezető.




Kapcsolódó - hírek a témakörben


A Rippel testvérek újabb nagy dobásra készülnek!
Giginek drága, Ganxsta pedig inkább nyaralni megy
A Rise FM hatalmas bulira készül
Talmácsi Gábor robogóval is a legjobb
VV Gigi és Müller Attila között abbamardtak a dolgok + video
Müller Attila otthon van a divat világában + video
Müller Attila már régóta ismeri Gigit + video
VV Gigi és Müller Attila még csak randizgatnak
Parázás helyett pelenkáztak a sztárok
Müller Attila rögtön visszaült a lóra + video
Müller Attila haragszik magára
Müller Attila tetőtéri lakása gyulladt ki
Müller Attila: VV Laci nem azt hozta, amit ígért + video
Müller Attila szabadságmániás + video
Alexandra Diamond nem áll le a plasztikával + video
Miló Stohl András helyére pályázik
Müller Attila: Most van esélyem a kalandozásra! + video
Müller Attila: Ment a küzdés ezerrel + video
Müller Attila turkálóból öltözik + video
Müller Attila: a rossz nézettség miatt szűnt meg a Cool Live! + video
Müller Attila kiborut a reggeli rádiózástól + video
Müller Attila gyárban kereste meg a kenyérrevalót + video
Megleptük Müller Attilát!




Impresszum Kapcsolat Médiaajánlat Adatvédelmi nyilatkozat Tabu TV Arca Pályázat Karrier