Értékelés (3.27 / 11 ):
     |
Értékelj te is:
|
Kedvencnek Jelöl |
Miss Bűbáj: Szexi boszorkák szépségversenye! 2011. június 27., hétfő 11:04
A hétvégén szexi boszorkányok versengtek egymás ellen a tiszacsekei Vay kastélyban.
Egy varázslatos beszámolót mutatunk a hétvégi Miss Bűbáj szépségversenyről. Bartalovics Ildikó, a verseny szervezője elárulta, hogy 2004 óta szervezik meg a boszik a megmérettetést. A Miss Bűbájra évről évre olyan szebbnél szebb lányok jelentkeznek, akiket a szépség mellett a boszorkányság is érdekel. A megmérettetés 2011-es győztese (Balázs Orsolya) a következőket mondta győzelméről: „Abszolút váratlan, kiszámíthatatlan, és nagyon örülök neki természetesen.” - nyilatkozta stábunknak. Az idei Miss Bűbáj nyert egy utazást, tanfolyamokat, ékszereket, egy tortát, emellett szolárium bérletet és különböző kozmetikai szereket is.
A második és harmadik helyezet egyáltalán nem tűnt letörtnek vagy szomorúnak, ugyanolyan vidám, széles mosollyal mesélték, hogy mennyire szeretik a boszorkányságot és hogy szeretnék magukat képezni ezen a téren, akár cigány kártya vetéssel, vagy bármi hasonlóval. A véleményük viszont az volt, h ebből teljesen nem lehet megélni, hanem csak mint hobbi szinten érdemes foglalkozni vele, ha valakit még érdekelne.
A szexi boszorkányok versenyén az Éden Hotel sztárjai mellett Bíró Andrea és Kiszel Tünde is megjelentek. Kiszel a rendezvény főtámogatói mellett foglalt helyet a zsűriben, hogy a lehető legszakszerűbben tudjanak ítélkezni a szépségek felett.
Kapcsolódó - hírek a témakörben
|
|
|