Értékelés (3.6 / 10 ):
     |
Értékelj te is:
|
Kedvencnek Jelöl |
Kiszel Tünde újévi fogadalmai 2010. január 17., vasárnap 05:00
Mint mindenki, a hírességek is tesznek újévi fogadalmakat. Kedvenc naptárcelebünk, Kiszel Tünde például 2010-ben egészségesebb életet szeretne élni, szeretne több időt tölteni a családjával, és azt is megígéri, hogy pontos lesz! Tünci egyébként régóta vágyik saját műsorra egy nagy kereskedelmi tévében, de ennek létrehozásáért úgy tűnik már nem harcol foggal-körömmel, hiszen erről nem esett szó az újévi fogadalmak, tervek közt.
Január 1-je nem csak egy év, de sokak számára régóta halogatott vagy az óévben bevállalt fogadalmak betartásának első napja is. "Újévi fogadalmaim nekem is vannak. Szeretnék ebben az évben egy kicsit egészségesebben élni, étkezni, mert a tavalyi évem eléggé sűrű és mozgalmas volt. Szeretnék több időt tölteni a családommal, szeretteimmel, barátaimmal, és végül, de nem utolsó sorban megfogadom, hogy pontos leszek!" - meséli a tabutv.hu riporterének Kiszel Tünde, aki gyakran elkésik az előre egyeztetett találkozókról.
"Öt percet azt hiszem illik késni, főleg randevúról. Ezt most nem kell annyira komolyan venni, ahová oda kell érkezni pontosan, oda odaérkezek" - osztotta meg a tabutv.hu-ra klikkelőkkel Kiszel, aki szerint saját televíziós műsorának ötletét már sokkal komolyabban kell venni.
Tünde évek óta nagyon szeretne egy tévé műsort magának, de idén már annyira nem küzd érte, hiszen a fogadalmai közt sem szerepel a dolog. "Majd az égiek eldöntik! Valóban szeretnék egy saját műsort, de ehhez sok minden kell. Jó helyen kell lenni jó időben, kapcsolatok és szerencsei is szükségeltetik hozzá. Ötleteim vannak, szinapszist pedig bármikor tudok írni!" - mondta el a Tabu Tv internetes videójában Kiszel Tünde, aki legszívesebben egy beszélgetős műsor házigazdája lenne.
Kapcsolódó - hírek a témakörben
|
|
|