Értékelés (3.67 / 12 ):
     |
Értékelj te is:
|
Kedvencnek Jelöl |
Kiss Ramóna nyári esküvőt tervez 2011. március 03., csütörtök 14:11
Kevesen tudják, hogy a Barátok Közt sztárja nem csak a stúdióban, hanem az üzleti életben is sikeres.
Kiss Ramóna már jóideje esküvőszervezőként is tevékenykedik a színészi munkái mellett, ami egyáltalán nem véletlen. "Esküvő és rendezvényszervező céget üzemeltetek egy nagyon jó barátnőm segítségével. Hál' istennek már volt jópár esküvőnk, ami sikeresen lezajlódott, úgyhogy menyasszonyok, jelentkezzetek!" - nevet fel a tabutv.hu videójában a színésznő. A Barátok Közt Zsófija szerint az esküvőszervezés egyáltalán nem luxuscikk, hiszen semmilyen plusz költségbe sem kerül a megrendelőiknek.
"Az esküvőszervezőnek a fiatal pár egy forintot nem fizet. Ebben pont az a lényeg, hogy mi kvázi ingyen dolgozunk és a szolgáltatóktól kapunk pénzt, de minden szolgáltatóval úgy egyezünk meg, hogy én is ugyanannyiért szolgáltatok rajta keresztül, mint ha valaki bemegy magánemberként. Mi csak megkönnyítjük a párok dolgát és időt spórolunk meg nekik..." - mesél a munkájáról Kiss Ramóna a Tabu Tv riporterének, aki szerint az össze mai menyasszony Hamupipőke módon akar férjhez menni.
Ramóna egyébként nem csak mások esküvőjét tervezi, hanem már a sajátján is gondolkodik. "Egyetlen egy dologban vagyok biztos, aztán lehet, hogy ez sem fog összejönni... nyáron szeretném majd az esküvőmet tartani, ha egyáltalán lesz. Mindegy, hogy hányan vagyok, csak azok az emberek legyenek ott, akiket szeretek és akikkel reggel hatig táncolhatok az asztalon. Előtte viszont aláíratok minden vendéggel egy szerződést, hogy reggel hat előtt nem mehetnek el, mert különben önköltségen jöttek el, úgyhogy ki kell fizetni a rájuk eső részt!" - adta hírül az internetes sztártévé felvételén Ramóna.
Kapcsolódó - hírek a témakörben
|
|
|