Facebook
TabuTV
Regisztrálok
Regisztráció Bejelentkezés
Elfelejtett jelszó?
Alekosz: Sosem hívtak fesztiválozni
Korlátlan bulik és piák...
Hajós András sem mindig vicces
Terecskei Rita örökbe fogadna
Balázs Klári: Nincs az a pénz, amiért levetkőznék!
Dévényi Tibor két kívánsága!
Vágó István adta Dévényi Tibor becenevét!
Kapcsolódó - video
Értékelés (4.07 / 14 ):
Értékelj te is:
Kedvencnek Jelöl


Kempingező celebek és söröző fiatalok az EFOTT-on!
2010. július 15., csütörtök 13:25


Kempingező celebek és söröző fiatalok az EFOTT-on! Havas Henrik, Fekete Pákó, Benkő Dániel, Vad Kati, Puskás Peti, Hajas Laci és több ezer fiatal bulizott együtt tegnap az orfűi tó körül.

Kezdetét vette az év legnagyobb hallgatói bulija, ahol ezúttal a Tabu Tv is rögzítette az eseményeket. Zsúfolásig telt a Pécsi-tó partja, Orfűn fiatalok ezrei tomboltak a fesztivál első napján. Természetesen hazánk celebritásai sem maradhattak ki a mókából, hiszen idén a főiskolások és egyetemisták hírességeket toboroztak maguk mellé és közösen megnyitották a celebkempinget.

Havas Henrik, Vad Kati, Benkő Dániel, Fekete Pákó, Hajas Laci, Puskás Peti és a Zanzibar együttes is együtt mulatott a fesztiválon. Volt, aki sátrat állított, volt, aki társasjátékozott, többen együtt söröztek és buliztak, Pákó pedig többeket meglepve egy jó fotó érdekében a negyven fokos hőség ellenére is bemászott a hálózsákba. Korda Györgyék első nagyszínpados fellépését pedig egyikük sem hagyta volna ki semmi pénzért, így együtt mulattak Klárika és Gyuri Bácsi fergeteges hangulatú koncertjén. Élen Benkő Dániellel és kutyájával, Dömével többen egész héten maradnak a fesztiválon, ahol egy jó fürdőzés után tíz színpadon közel háromszáz fellépő produkcióját tekintheti meg a nagyérdemű. Így a nagysikerű Korda házaspár és Ákos frenetikus koncertjei után tombolhatnak majd többek között a Tankcsapda, a Quimby, a Belga, a Magna Cum Laude, a Belmondo, Jamie Winchester, Majka, a Depresszió, az Anima Sound System, a The Kolin, Zagar, vagy akár Ganxsta Zolee és a Kartel zenéjére. A fesztivál a Kispál és a Borz „otthoni” koncertjével zárul július 17-én, szombaton este.




Kapcsolódó - hírek a témakörben


Ppeti
Kempingező celebek és söröző fiatalok az EFOTT-on!
ittam sok-sok sort:)
szeretném megismerni cool írok neki hozzászólok
Koncsik Bettina
iza jól el van pákóval:D kedvenc részem a videóból:D -sör -soor -övel -igen o vel sor :D:D
Strausz Katalin
:D
Szever Viktória
én is ott voltaaaaam :)
Candris123
Óraiááási buli voolt :D
   




Impresszum Kapcsolat Médiaajánlat Adatvédelmi nyilatkozat Tabu TV Arca Pályázat Karrier