Facebook
TabuTV
Regisztrálok
Regisztráció Bejelentkezés
Elfelejtett jelszó?
Perel! Judy Nero: Átvert a TV2!
Volt férje börtönből kérte meg újra Judy Nero kezét!
Judy Nero neten szól, ha szexre vágyik
Judy Nero: Magamtól nem osztogatom az orgazmusokat senkinek!
Judy Nero segít sztriptízelni Lévai Adriennek
Judy Nero pánikbeteg!
Kapcsolódó - video
Értékelés (3.9 / 10 ):
Értékelj te is:
Kedvencnek Jelöl


Judy Nero-t nem rabolták el az UFO-k!
2010. április 05., hétfő 18:00


Judy Nero-t nem rabolták el az UFO-k! Az ex-pornósztár Judy Nero mostanság azzal borzolta a bulvár kedvelőinek kedélyeit, hogy Kozsoval randizott. A pár héttel ezelőtti találkozás óta azonban nem látták egymást, és a zenész úgy nyilatkozott, hogy szerinte Judy-t az UFO-k rabolták el. Judy Nero most menedzserén keresztül üzeni: nem rabolta őt el senki, csupán külföldre szólította a munkája, de húsvét után fog találkozni az ámokfutóval.

Kozso és Judy Nero néhány hete még összemelegedni készültek az újságok szerint, de a zenész nemrég mindenre rácáfolt. Zsolt elárulta, hogy a randi óta egyáltalán nem találkozott és nem is beszélt az erotikus modellel, nem érti, hogy mmi történhetett vele. Nos, ezt a Tabu Tv stábja sem értette, így kénytelen volt utánajárni a sztorinak.

"Judy és én is mosolyogva fogadtuk ezt a hírt, de a lányt nem az UFO-k rabolták el, hanem tényleg külföldi munkája szólította őt el. Ettől függetlenül Judy Nero is szeretne vele még Kozsoval találkozni, de arra gondoltam, hogy hívjuk fel magát az érintettet, és hallgassuk meg, hogy mit mond erre!" - mondta el a tabutv.hu riporterének Hajnalka, Judy Nero menedzsere, aki máris tárcsázta a szexi fekete lányt.

"Ez nem kérdés! Nem tudom, hogy honnan jött, hogy én nem találkoztam Kozsoval, hát ez nem igaz! Azóta is telefonon folyamatosan kapcsolatot tartunk, esemesezgetünk. Én onnantól kezdve kinn voltam külföldön, de hamarosan fogunk találkozni, most már kettesben!" - osztotta meg a tabutv.hu-ra klikkelőkkel telefonon keresztül Judy Nero.




Kapcsolódó - hírek a témakörben






Impresszum Kapcsolat Médiaajánlat Adatvédelmi nyilatkozat Tabu TV Arca Pályázat Karrier