Értékelés (4 / 3 ):
     |
Értékelj te is:
|
Kedvencnek Jelöl |
Jerzy: vádak, pletykák, incidensek 2011. szeptember 09., péntek 10:00
A Tabu Tv riportere a ValóVilág4-ből megismert szépfiút, Jerzyt faggatta a mostanában vele kapcsolatban felröppent pletykákról és az őt ért incidensről.
„Két leányzóval beszélgettem, csendben voltam, halkan egy szórakozóhely mellett, nagyon nagy tumultus és tömeg volt. Odajött egy srác, ki volt gyúrva, részeg volt és kérdésekkel belém kötögetett és egy idő után meguntam. A haverja hátulról meglökött ennek a pufi gyereknek, az meg akart ütni, gyorsan el tudtam magamat lökni. Ekkor jöttek a biztonsági őrök, előkerült a bicska a kezébe, de nem nyitotta ki, hanem fogta magát és elszaladt.” – újságolta a Tabu Tv nézőinek Jerzy.
A ValóVilág4 egykori szereplője Alexandra Diamondhoz fűződő viszonyáról is mesélt: „Együtt voltunk két hétig, két héten belül letisztult számomra az, hogy két különböző ember vagyunk, nem illünk össze egyáltalán és el akartam válni tőle, mint barát. Ezt lényegében sikerült is nagyjából elérnem. Tudni kell, hogy kórházba került, pszichiátriára, de már volt előzőleg valamilyen lelki problémája.” – mesélte stábunknak az egykori villalakó.
Arra a kérdésünkre, hogy Alexandra Diamond vagy Gigi jobb-e az ágyban, Jerzy csak sokat sejtetően válaszolt: „Alexandra csillagos ötös. Mind a kettő másért volt különleges és egyedi. Nem lehet összehasonlítani két nőt az: hogy ha egyik nagyon jó az ágyban, de nem fűződtek hozzá érzéseim, a másik kevésbé jó, de viszont táplálok valami érzéseket iránta, ettől mind a kettő más.” – árulta el a tabutv.hu nézőinek Jerzy.
Kapcsolódó - hírek a témakörben
|
|
|