Értékelés (4.7 / 43 ):
     |
Értékelj te is:
|
Kedvencnek Jelöl |
Harcos! Nagy Tibor világbajnoknak készül! 0000. november 00., kedd 00:00
A Tabu Tv riportere a K-1 magyar úttörőjével, Nagy Tiborral beszélgetett. A sportoló augusztusban magyar bajnok lett, de nem áll meg: gőzerővel készül az európai- és világversenyekre is. Tibor a megannyi sérülés ellenére még mindig töretlenül harcol, és egyben ajánlja mindenkinek, hogy fogjon bele ebbe a sportba!
A K-1 egy küzdősport rendezvény neve, ahol különféle ágazatokból érkező sportolók megmérettethetik magukat egy bizonyos szabályrendszerben. "Én tizenkét éves koromban kezdtem el karatézni, és egy hosszú versenyzői pályafutás után, mikor kint voltam Japánban, ott ismerkedtem meg ezzel a profi világgal: a K-1-es bunyósokkal" - meséli a tabutv.hu videójában Nagy Tibor, aki a kiskori elhatározása után mára már magyar bajnokká vált.
"Sajnos voltak komolyabb sérüléseim is emiatt a sport miatt, egy közülük majdnem a pályafutásom végét is jelentette, de hála istennek gyorsan felépültem" - mondta el a Tabu Tv riporterének adott interjújában a sportoló, akinek kiváló támogatói is vannak, akik segítik Őt a felkészülésben, akiknek ezúton is köszöni a segítséget.
Kapcsolódó - hírek a témakörben
|
|
|