Értékelés (4.57 / 7 ):
     |
Értékelj te is:
|
Kedvencnek Jelöl |
Csonka András függő lett 2010. november 19., péntek 09:11
Kevesen tudják, hogy Pici sokáig minden napját egy kakaós csigával indította, de mostanság már egy új édesség rabjává vált.
"Először talán 2006-ban voltam egy ebéden Keleti Andi családjánál, de azóta is volt már rá példa. Legutóbb talán pont a szakácskönyv megjelenésének apropójából volt egy kis baráti ebéd, ahol szintén megtalálható volt Andrea elképesztő süteménye, a krémes-mézes. Ez egy olyan süti, aminek az evését egyszerűen nem lehet abbahagyni! Olyan, mint a tökmag vagy a pattogatott kukorica, de ez azért kicsit veszélyesebb, mert egy tepsi sütit megenni azért kemény..." - meséli a tabutv.hu riporterének Csonka András, aki már évek óta függője lett a volt táncpartnere által süteménynek.
Keleti Andi egy ideje már nem csak akkor kínálja édességével Picit, amikor épp valami miatt náluk vendégeskedik, hanem rendszerint elvitelre is készít belőle a színésznek. "Nagyjából egy éve kaptam rá igazán erre a finomságra, azóta pedig folyamatosan csomagokban kapom!" - nevet fel az internetes sztártévé riportjában András, akinek nem a krémes-mézes az első függőséget okozó édessége.
Csonka András évekig minden reggelét egy kakaós csigával és friss kakaóval indította, és nem volt ez másképp a Szombat Esti Láz próbaidőszakában sem. "Egy időben minden nap együtt próbáltunk Andival. Ilyenkor reggel találkoztunk, és a munka előtt kakaós csigával és kakaóval indítottuk a napot. A verseny megnyerésének másnapján reggel megcsörrent a telefonom: Keleti Andi hívott, hogy itt van a környéken, és hozott nekem egy kis karácsonyfát feldíszítve, meg egy kis kosárban kakaós csigákat kakaóval..." - mondta el a Tabu Tv internetes videójában Csonka András.
Kapcsolódó - hírek a témakörben
|
|
|